Podmínky

1. Realitnihlidacipes.cz je server provozovaný fyzickou osobou - Tomáš Mička, Malá Stránka 12, Velké Meziříčí, 594 01, IČ 74890298, tel 777845276 dále jen Provozovatel.

2. Provozovatel poskytuje registrovaným uživatelům službu ve formě zasílání e-mailových zpráv s odkazy na realitní inzeráty. Služba je po zkušební dobu jednoho týdne zdarma. Po uplynutí této doby si může uživatel zvolit jeden z placených tarifů.

3. Uživatelé si mohou v závislosti na zvoleném tarifu založit 1 - 3 hlídací psy, u kterých si nastaví typ nemovitosti a lokalitu a rádius. Každého hlídacího psa si uživatel může ve svém účtu editovat, případně deaktivovat.

Uzavření smlouvy

1. Registrací vzniká mezi provozovatelem a uživatelem nejprve smluvní vztah bezplatného užívání, který trvá do doby vypršení zkušební doby, nebo než je ze strany uživatele uzavřena smlouva na placený tarif. Úspěšná registrace vyžaduje platnou e-mailovou adresu, heslo a nastavení typu a lokality nemovitosti.

2. Pro získání placeného tarifu je nutné, aby uživatel ve svém účtu zvolil tarif a provedl bezhotovostní platbu na účet poskytovatele.

Zrušení služby

Zrušení zasílání mailů se provádí v uživatelském účtu překliknutím hodnoty ANO na NE ve sloupečku Aktivní. Není tedy třeba odstupovat od smlouvy (týká se především tarifu Free).

Odstoupení od smlouvy

1. V souladu s § 1829 obč.z. (1829/2012 Sb.) máte právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od jejího uzavření bez uvedení důvodů písemnou formou (např. e-mail, dopis). Lhůta začíná běžet uzavřením smlouvy. Pro zachování odvolací lhůty postačí včasné odeslání odstoupení.

2. Do písemnosti uveďte svůj e-mail a Věc: Odstoupení od smlouvy

Informace o zpracování osobních údajů

Kdo zpracovává Vaše osobní údaje?

Osobní údaje sami zadáváte na webové stránky www.realitnihlidacipes.cz. Provozovatelem webu je Tomáš Mička, IČ 74890298, sídlem Malá Stránka 12, 594 01 Velké Meziříčí (dále jen „správce“), který je zároveň správcem osobních údajů klientů ve smyslu čl. 7 nařízení Evropského parlamentu a Rady č. 2016/679 (obecné nařízení o ochraně osobních údajů, dále jen „nařízení“).

Jaké osobní údaje jsou zpracovávány? Kde jsou osobní údaje získávány?

Abychom Vám mohli poskytnout Vámi požadovanou službu, potřebujeme znát alespoň následující údaje: Vaše jméno, příjmení, e-mail a telefonní číslo, na nichž Vás můžeme kontaktovat. Web dále pracuje s informacemi o nemovitostech – parametry nemovitostí, jež si přejete vyhledat.

Údaje poskytujete výlučně Vy vyplněním příslušného formuláře na webu. Údaje z jiných zdrojů nejsou získávány.

Právní základ zpracování

 • Ke zpracování osobních údajů klienta je nezbytný souhlas pouze v případě, že pro něj správce nemá v rámci daného účelu zpracování jiný právní základ.
 • Účely zpracování

  Příjemci osobních údajů

  Jaká máte v souvislosti se zpracováním osobní údajů práva?

  Dobrovolnost poskytnutí osobních údajů

  Jak dlouho jsou osobní údaje zpracovávány?

  Kontaktní údaje:

  sídlo: Malá Stránka 12, 594 01Velké Meziříčí

  tel. kontakt: 777 845 276

  e-mail: pes@realitnihlidacipes.cz

  Kontakt

  Napište mi na @realitnihlidacipes nebo na pes@realitnihlidacipes.cz
  Podmínky